Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0