Movies
Ratings
58
Ad AstraRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.5
Dead Rising: WatchtowerRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0