Movies
Ratings
110
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5