Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0