Movies
Ratings
106
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0