Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
AmyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Wayward CloudRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0