Movies
Ratings
100
JumanjiRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 1.0
ItRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0