Movies
Ratings
53
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0