Series
Ratings
12
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5