Series
Ratings
42
New AmsterdamRated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Absolute Zero Season 4Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
- Alibi BreakerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0