Titles you rated
 SupermanRated ★ 2.5 SupermanRated ★ 2.5
 The LobsterRated ★ 3.5 The LobsterRated ★ 3.5
 3 IdiotsRated ★ 4.5 3 IdiotsRated ★ 4.5
 Citizen KaneRated ★ 4.5 Citizen KaneRated ★ 4.5
 The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5 The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
 The HousemaidRated ★ 4.0 The HousemaidRated ★ 4.0
 Life Is BeautifulRated ★ 2.0 Life Is BeautifulRated ★ 2.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.5 Life Is BeautifulRated ★ 4.5
 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 No Country for Old MenRated ★ 4.0 No Country for Old MenRated ★ 4.0
 Les MisérablesRated ★ 4.0 Les MisérablesRated ★ 4.0
 Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5 Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
- Musical RedbookRated ★ 4.0
 CobwebRated ★ 3.5 CobwebRated ★ 3.5
 Road to BostonRated ★ 2.5 Road to BostonRated ★ 2.5