Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5