Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0