Titles you rated
UnnaturalRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5