Titles you rated
Kang's KitchenRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0