Titles you rated
Father of the YearRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Old DadsRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Why Don't You Just Die!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0