Series
Ratings
97
Low LifeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5