Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0