Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0