Titles you rated
Gangster HighRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 2.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 1.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 1.0
Funny GamesRated ★ 2.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Bitch on the BeachRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 4.0
- She s On DutyRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 1.0