Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 1.5
Green BookRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Cut BankRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0