Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 2.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0