Titles you rated
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5