Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
Riding a UnicornRated ★ 1.5
HyenaRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Lucky StarRated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 2.0