Series
Ratings
12
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0