Movies
Ratings
182
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 2.5- WertherRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 1.5