Titles you rated
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0