Titles you rated
MarathonRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5