Series
Ratings
81- KakeguruiRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Radiation HouseRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Deka WankoRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Water Polo YankeesRated ★ 5.0- Umizaru EvolutionRated ★ 3.5
- Survival WeddingRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- 35세의 고교생Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0- Saito-sanRated ★ 5.0
- Saito-sanRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.5