Movies
Ratings
73
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
SoulRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5