Movies
Ratings
424
Black KnightRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0