Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5