Series
Ratings
73
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
WhisperRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0