Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ed WoodRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0