Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5