Series
Ratings
31 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
 Tears of the DragonRated ★ 4.5 Tears of the DragonRated ★ 4.5
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
 Save MeRated ★ 3.5 Save MeRated ★ 3.5
 SandglassRated ★ 4.5 SandglassRated ★ 4.5
 Emperor Wang GunRated ★ 5.0 Emperor Wang GunRated ★ 5.0
 All InRated ★ 4.0 All InRated ★ 4.0
 Autumn in My HeartRated ★ 4.0 Autumn in My HeartRated ★ 4.0
 Hur JunRated ★ 4.0 Hur JunRated ★ 4.0
 BigRated ★ 3.0 BigRated ★ 3.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
 Beethoven VirusRated ★ 3.5 Beethoven VirusRated ★ 3.5
 The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
 GoblinRated ★ 3.5 GoblinRated ★ 3.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Bridal MaskRated ★ 2.5 Bridal MaskRated ★ 2.5
 Good DoctorRated ★ 4.0 Good DoctorRated ★ 4.0