Titles you rated
Hannah ArendtRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0- DeliveryRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5