Series
Ratings
45
18 AgainRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 2.0