Series
Ratings
128
The First FrostRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 
9-1-1: Lone Star Season 5Rated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
9-1-1 Season 8Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
 
9-1-1 Season 7Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone Star Season 4Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
9-1-1: LoneRated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 3.5