Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5