Movies
Ratings
91
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0