Movies
Ratings
17
Incredibles 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5