Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5
DreddRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0