Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0