Movies
Ratings
37
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0