Titles you rated
HuntRated ★ 0.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
FluRated ★ 1.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Idle ClassRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Monsieur VerdouxRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0