Titles you rated
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Dream of the EmperorRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0