Movies
Ratings
491
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Juror 8Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5