Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5