Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 流星ワゴンRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 5.0
The Lovers of Share HouseRated ★ 3.0